Hakkımızda

sponsorlu reklam

LimitsizBlog.Com 30.08.2014 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Kısa sürede sosyal medyanın sosyal medya haberlerinde sık takip edilen bir platform olmuştur. Limitsizblog bir sosyal medya gündem ve uzmanlık sitesidir.

Sosyal Medya haberleri, dijital pazarlama, sosyal ağlar ve mobil medya haberlerinin yer aldığı güncel paylaşım sağlayan sosyal medya haber sitesi. Sitede çoğunlukla sosyal medya, teknoloji, bilişim, interaktif sözlükler, internet, iphone, android, facebook, twitter, medya, kültür-sanat, sinema, spor haberleri yer almakta bunun yanında sosyal medyada konuşulan tüm konular hakkında yazılar bulunabilmektedir.

Sosyal medyada konu sınırlaması olmadığı gibi haber sitemizde de konu sınırlaması yoktur. Sitemiz kısa sürede büyük bir eksikliği doldurarak bağımsız istatistik raporları ile de tescillendiği gibi Sosyal medya haberciliğinin öncü isimleri arasına girmeyi başarmıştır.

Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz..

Her türlü reklam talepleriniz ve tanıtım yazılarınız için “http://www.limitsizblog.com/iletisim/” adresinden bize ulaşabilirsiniz..