TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ SİMULASYON OYUNU İÇERİSİNDE KULLANILAN PAKETLER VE KULLANIMLARI

Android Oyunlar caresu19
sponsorlu reklam

TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ SİMULASYON OYUNU İÇERİSİNDE KULLANILAN PAKETLER VE KULLANIMLARI

 

Top-Eleven-Oyunu-Paket-Ve-Kullanımları

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde yönettiğiniz futbol takımının futbolcuları için bazı paketler mevcut. Bu paketlerin içerikleri şu şekillerdedir;

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu Token Paketi:  Oyun içerisinde ihtiyacınız olan token ihtiyacınızı karşılamanız için satılan paketlerdir. Bilindiği üzere Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde tokenler ile önemli işler yapılabilmektedir.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu Tedavi Paketleri: Bu paketler ile futbolcularınızın sağlık sorunlarını hızlı şekillerde çözebilirsiniz. Maçlar ya da antrenmanlar esnasında sakatlık geçiren futbolcularınızın iyileşme sürelerini hızlandıran bu paketlere sahip olmak için ise token gerekiyor. Örneğin 10 tane tedavi paketine 10 token karşılığında sahip olabiliyorsunuz.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu Nakit Para Paketi: Oyun içerisindeki yeşil renkli olan  nakit para ile futbolcu maaşlarını ödeyebilir, oyuncu satın alabilirsiniz ya da tesis inşaat larınızda kullana bilirsiniz. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde nakit para alımlarınızı token aracılığı ile yapabilirsiniz. Örneğin 800 K Nakit para 15 token gibi.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu Moral Arttırıcı Paketi: Moral arttırıcı olarak adlandırılan paketler mavi renklerde olup kulübünüzün oyuncularının moral ve motivasyonlarını hızlı bir şekilde düzeltmek amacıyla bulunmaktadır. Moral arttırıcı paketlere token aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Örneğin; 10 moral erttırıcı paket 10 token gibi…

Sosyal Ağlarda Paylaş

{caresu19}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir