Piyasadaki En İyi 3 Android Telefon

Mobil caresu19
sponsorlu reklam

Piyasadaki En İyi 3 Android Telefon

 

Piyasadaki-En-İyi-3-Android-Telefonlar

Günümüzde telefon almak isteyen vatandaşlar, özellikle ilk defa android işletim sistemli telefon almak isteyen insanlarımız, çok kararsız kalabiliyor. Bütçesi az olup iyi telefon almak isteyenler, bütçesi çok olup hangi telefonu alacağını bilmeyen insanlarımız oldukça zor duruma kalıyor ve tavsiyeye ihtiyaçları oluyor. Biz sizlere piyasadaki en iyi 5 android telefon için önerilerde bulunacağız. Peki son çıkan telefonlardan hangilerini almak gerekiyor? İlk olarak dünya devi Samsung’dan örnek vereceğiz. Samsung, geçtiğimiz günlerde Galaxy S6 adlı bir telefon çıkardı. Galaxy serisine eklenen bu yeni telefon, oldukça kullanışlı ince ve özellikli. Kullanıcılar için kamera etmeni ön sıralarda olduğu için, bu telefonu önerebiliriz. Telefonumuzun Android 5.0.2 işletim sistemi bulunuyor. Ekran boyutu 5.1 inç olmakla beraber arka kamera 16MP, ön kamera ise 5MP kalitesinde. Telefonumuzun 32,64 ve 128GB depolamalı özellikleri mevcut. Diğer bir telefon örneğimiz ise, Samsung Galaxy Note 5. Ekran boyutu diğer telefona göre daha büyük yani 5.7 inç boyutunda. Bilgisayar tarzı kullanımlarda, ekran büyük olduğu için oldukça işinizi görecek bu telefonun arka kamerası 16MP ve ön kamerası 5MP kalitesinde. Kontrol için dokunmatiğe uyarlı bir de akıllı kalemi yanında geliyor. Hep Samgung’dan örnekler verdik biraz da LG markasını inceleyelim. LG markası da günümüzde en etkileyici telefonları piyasaya çıkardı.

LG G4 modeli de bunlardan bir tanesi. İşletim sistemi Android 5.1 olan bu telefon, 5.5 inç boyutunda. Depolama özelliği sadece 32GB olan G4’ün, arka kamerası 16MP, ön kamerası ise 8MP kalitesine. Bu telefonu da bilgisayar gibi işlerini görmek isteyen insanlarımız rahatlıkla düşünebilirler. Android telefon almak için önerilere ihtiyacı olanlar bu 3 önerimizi dikkate alabilirler. Önerilerimizi okuduktan sonra son bir araştırma da siz yaparsanız, aklınızda soru işareti kalmayacaktır. Günümüzde telefon almak isteyen vatandaşlar, özellikle ilk defa android işletim sistemli telefon almak isteyen insanlarımız, çok kararsız kalabiliyor. Bütçesi az olup iyi telefon almak isteyenler, bütçesi çok olup hangi telefonu alacağını bilmeyen insanlarımız oldukça zor duruma kalıyor ve tavsiyeye ihtiyaçları oluyor. Biz sizlere piyasadaki en iyi 5 android telefon için önerilerde bulunacağız. Peki son çıkan telefonlardan hangilerini almak gerekiyor?

İlk olarak dünya devi Samsung’dan örnek vereceğiz. Samsung, geçtiğimiz günlerde Galaxy S6 adlı bir telefon çıkardı. Galaxy serisine eklenen bu yeni telefon, oldukça kullanışlı ince ve özellikli. Kullanıcılar için kamera etmeni ön sıralarda olduğu için, bu telefonu önerebiliriz. Telefonumuzun Android 5.0.2 işletim sistemi bulunuyor. Ekran boyutu 5.1 inç olmakla beraber arka kamera 16MP, ön kamera ise 5MP kalitesinde. Telefonumuzun 32,64 ve 128GB depolamalı özellikleri mevcut. Diğer bir telefon örneğimiz ise, Samsung Galaxy Note 5. Ekran boyutu diğer telefona göre daha büyük yani 5.7 inç boyutunda. Bilgisayar tarzı kullanımlarda, ekran büyük olduğu için oldukça işinizi görecek bu telefonun arka kamerası 16MP ve ön kamerası 5MP kalitesinde. Kontrol için dokunmatiğe uyarlı bir de akıllı kalemi yanında geliyor. Hep Samgung’dan örnekler verdik biraz da LG markasını inceleyelim. LG markası da günümüzde en etkileyici telefonları piyasaya çıkardı. LG G4 modeli de bunlardan bir tanesi. İşletim sistemi Android 5.1 olan bu telefon, 5.5 inç boyutunda. Depolama özelliği sadece 32GB olan G4’ün, arka kamerası 16MP, ön kamerası ise 8MP kalitesine. Bu telefonu da bilgisayar gibi işlerini görmek isteyen insanlarımız rahatlıkla düşünebilirler. Android telefon almak için önerilere ihtiyacı olanlar bu 3 önerimizi dikkate alabilirler. Önerilerimizi okuduktan sonra son bir araştırma da siz yaparsanız, aklınızda soru işareti kalmayacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{caresu19}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir