Nordeus Şirketi Top Eleven İle Facebook’ta Oyunlara İmza Atıyor

Android Oyunlar caresu19
sponsorlu reklam

Nordeus Şirketi Top Eleven İle Facebook’ta  Oyunlara İmza Atıyor

 

 

Nordeus-Top-Eleven-Facebook-İmza-Atıyor

Son dönemlerin en çok dikkat çeken oyunlarından birisi de, Top Eleven oyunu oldu. Microsoft’un eski çalışanlarından kurulan bir ekibin yarattığı oyun, Facebook’ta gün be gün gelişmeye devam ediyor. Avrupa menşeili Nordeus şirketinin oyunda yakaladığı başarının devamı da gelecek gibi görünüyor. Oyunda yüz binlerce aktif oyuncu olduğu gözlenirken, günlük sadık aktif oyuncu sayısı da oldukça yüksek.

Oyunun menajerlik açısından oldukça yavaş süren bir yapıya sahip olduğunu söylemek mümkün. FIFA Superstars veya Epic Goal gibi oyunlara nazaran farklı olduğunu da söylemek söz konusu. Oyunun amacı ise diğer menajerlik oyunları ile aynı: Mümkün olan en iyi takımı kurmak. Oyuna bitmek üzere olan kontratlarla, birkaç ne olduğu zamanla anlaşılacak butonla ve limitli yönlendirmelerle başlansa da, biraz çabayla oyundan büyük keyif almak söz konusu.

Oyuncular Top Eleven’a katıldıklarında, 28 gün süren bir sezona başlamış oluyorlar. Bu sezon içerisinde 26 oyun oynanırken sezonlar arasında ikişer günlük boşluklar oluyor. Bu menajerlik oyunlarında tecrübeli oyuncular için avantajlı olsa da, yeni başlayanlar için pek avantajlı bir durum değildir. Oyuna bu ara dönemde katılanlar için ise, dostluk maçı ayarlamak mümkündür. Dostluk maçları her çeyrek saatte gerçekleşirken, oyuncuların 15 dakika kadar beklemeleri gerekmektedir.

Karşılaşma başladığında, maç içerisinde gerçekleşen değişimler bir yorumcu tarafından anlatılmaya başlanır. Oyuncular bu esnada taktiklerini değiştirebildikleri gibi, oyuncu değişiklikleri de yapabilirler. Sezon içerisinde gerçekleşen karşılaşmalar da benzer şekilde işlerken, sezon sonunda başarılı olan dört takım daha üst bir lige çıkmaya hak kazanırlar. Bu lige Şampiyonlar Ligi adı da verilmektedir.

Kazanan bir takım oluşturmak için Top Eleven içerisinde, en iyi oyunculara sahip olmanız gerekir. İyi oyuncular satın alınabildiği gibi, işinize yaramayan oyuncuları satmanız da mümkündür. Oyun içerisindeki bir yardımcı tarafından, satın almayı düşünebileceğiniz oyuncular size istatistikleri ve özel güçleri ile birlikte gösterilirler. Bununla birlikte canlı açık arttırma, oyunculara oldukça ilgi çekici bir oyun deneyimi sunar. Oyunda stadyum geliştirmek, sponsorluk anlaşmaları yapmak gibi seçenekler de mevcuttur.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{caresu19}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir