Günümüzde Kullanılan Operatörlerin Çekim Gücü Ve Özellikleri

Mobil caresu19
sponsorlu reklam

Günümüzde Kullanılan Operatörlerin Çekim Gücü Ve Özellikleri

 

gunumuzdeki-operatorlerin-cekim-gucleri-ozellikleri

Günümüzde birçok operatör var ve müşterilere her zaman iyi hizmet verebilmek için birbirleriyle yarışa girmiş durumdalar. En iyi hizmet, en iyi çekim gücü ve en iyi müşteri hizmeti olarak ayakta durmaya çalışan bu operatörleri, bugüne kadar hepimiz kullandık. Ucuz hatlar, pahalı ve çekimi yüksek hatlar olarak insanlarımız her zaman arayış içine girmişlerdir. Bu arayışın sebebi ise daha az para harcayarak daha fazla çekim gücüne sahip olma isteğidir. Peki günümüzde kullanılacak en iyi hat hangisidir? Buna tek kişinin karar vermesi elbette ki mümkün olmuyor. Çünkü etrafımızdaki insanlar üç operatörden hepsini de hala kullanıyor. O zaman hatların özelliklerini ve cebimize yansıyan fiyatlarını tartışalım.

Hatlardan en iyi çekim gücü günümüzde tabii ki Turkcell firmasına ait. Telefon çekmeyen yerler olarak tabir edilen ortamlarda bile harika çekim gücü sağlayan Turkcell, biraz cep yaksa da güzel bir hizmet veriyor. Müşteri hizmetleri ve çekim gücü olarak en iyi hatların başında Turkcell gösteriliyor. Bunun yanı sıra Türk Telekom, yani eski adıyla Avea da normal dereceli bir çekime sahip. Çekim gücüne göre uygun fiyat belirleyen Türk Telekom, son zamanlarda çıkardığı tarife fırsatlarıyla herkesin ilgisini çekmiş durumda. Az önce bahsettiğimiz Turkcell, bu hatlar kadar kampanyalar uygulamasa da çekim gücü bilindiği için doğal olarak tercih edilen hatlar arasında yer alıyor. Son olarak Vodafone hattımızdan da bahsedebiliriz. Son günlerde Vodafone, yaptığı güzel bir çalışma ile de karşımıza çıkmıştı.

Tıpkı Türk Telekom gibi evlere modemli internet çalışması başlattı ve çalışmayı başarıyla sonlandırdı. Hattının çekim gücü güzel olmakla beraber, ev interneti de epeyi ilgi çekmiş durumda. Vodafone Net isimli çalışma başlatan Vodafone, kısa zamanda evlere birçok internet bağlamayı başardı. Hem internet olarak hem de hat olarak gayet uygun tarifeleri bulunan Vodafone, orta bir çekim gücüne sahip. Fiyatının ve çekim gücünün iyi olması, müşteri hizmetlerine de yansımış. Vodafone müşteri hizmetleri de diğer hatlarınki kadar müşteriyle gayet iyi ilgileniyor. Özellikle Vodafone’nin son eseri olan Vodafone Net kampanyası için özel bir müşteri hizmetleri açılmıştı ve bağlantıya konulmuştu. Arayan insanlarımızın son derece memnun kaldığı da söyleniyor. Tavsiyeleri göz önünde bulundurmadan önce mutlaka hat ve internet alırken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Karşıdaki insanın önerisi güzel olabilir fakat onun kullandığı çekim gücü bazen size denk gelemeyebiliyor. İyi bir araştırma, iyi bir seçim, iyi bir kalite getirir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{caresu19}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir