Android Telefonlar İçin Resim Düzenleme Programı

Full Programlar caresu19
sponsorlu reklam

Android Telefonlar İçin Resim Düzenleme Programı

 

android-telefonlar-icin-resim-duzenleme-programi

Bilgisayarlarda kullandığımız Photoshop gibi programlar resimleri düzenlememize ve istenmeyen yerleri kesip kırpmamıza yarayan yardımcı programlardır. Bilgisayarda yaptığımız bu işlemleri telefondan da yapmak için günlerce program arayışlarına giriyoruz. Arayıp bulduğumuz programları kullanıyoruz ve tam verim alamıyoruz. Dosyayı indirmek, kontrol etmek ve silmek de hem internetimizi bitiriyor hem de zaman kaybı meydana getiriyor. Bu yazımızda sizlere Android işletim sistemli cep telefonları için müthiş bir resim düzenleme programı önereceğiz. Programımızın ismi PicsArt. PicsArt milyonlarca indirme kapasitesine sahip ve neredeyse ücretli bir uygulamaya dönüşecek. Günümüzde bu tür programları ücretsiz bulmak çok zorlaştı.

PicsArt şuan ücretsiz olmasına rağmen, ileri zamanlarda mutlaka ücretli olacak gibi görünüyor. Peki PicsArt programı ile neler yapabiliriz? PicsArt fotoğrafları düzenleme, kolaj yapma, kesme ve kırpma, efekt verme ve birçok işleme ev sahipliği yapıyor. Bilgisayar programlarından bile daha kolay işleme sahip olan PicsArt uygulaması şuan Google Play Market içerisinde ücretsiz olarak sabitlenmiş. Zaman kaybetmeden indirilmesi gereken bu program, size inanılmaz kolaylıklar sağlayacak. Çektiğimiz selfie, yani öz çekimlerimize efektler vererek daha güzel hale getirebileceğiz. Araba resimlerimize far parlatma efekti vererek daha ilgi çekici hale getirebiliriz. Bunların yanı sıra resimlerimizi birleştirerek harika kolajlar da meydana getirebiliriz. Geçtiğimiz günlerde PicsArt yeni bir özellik çıkardı ve müzikli slaytlar da hazırlamak için insanlarımıza fırsat verdi.

Oldukça yararlı olan bu program, resim üzerinde aklınıza gelebilecek her işlemi yapıyor. Resim üzerine resim ekleme, müzik ekleme, efekt verme, soldurma, bulanıklaştırma gibi yüksek kontrast ayarlar bulunan programımız, gün geçtikçe daha fazla gelişiyor. Çektiğimiz resimlere eklemek için çoğu zaman küçük resimlere ihtiyacımız oluyor. Örneğin küçük bir yıldız, küçük bir kalp veya çizgi film karakterleri gibi. PicsArt programında bu resimler hazır olarak zaten bulunuyor. Her zevke ve görüşe göre hareket eden PicsArt programı, bir o kadar da kolay kullanılıyor. Programı açtığımızda hafif kasma sorunu yaşasak da bu oldukça kısa sürüyor. Programı açtıktan sonra isterseniz önceden kayıtlı bir resmi veya yeni çekeceğiniz resmi oradan çekerek düzenleyebilirsiniz. PicsArt, Google Play’da hala ücretsiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{caresu19}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir