Ücretsiz Depolama İçin Gmail Hesabı Aç

Google caresu19
sponsorlu reklam

Ücretsiz Depolama İçin Gmail Hesabı Aç

 

Ücretsiz-Depolama-Gmeil-Hesabı

İnsanların gün içerisinde yaptığı tüm önemli olayları hem görsel, hem hareketli, hem de yazılı olarak not alma alışkanlığı vardır. Bu önemli bir ders anında çekilecek videolar olabileceği gibi, gün içerisinde ailenizle veya sevdiklerinizle geçireceğiniz önemli anları ölümsüzleştirmek için çekeceğiniz fotoğraf albümleri de olabilir. Ancak telefon veya tabletleriniz deki depolama alanlarının hemen dolması sebebiyle, genellikle bu işlem için mail adresleri kullanılmaktadır. İş alanlarında, sosyal hayatın içinde veya özel anlarınız la ilgili unutulmasını istemediğiniz dökümanları, fotoğrafları veya videoları ücretsiz depolamak için Gmail hesabı açabilirsiniz. Gmail kaydol özellikleriyle kısa sürede sahip olacağınız bu hesaplar ile depolama alanlarına kavuşabilirsiniz. Kısa bir süre önce kullanıcılarını sevindiren bir olaya imza atan şirket, ücretsiz depolama alanlarını 15 gb’a yükseltmiştir. Böylelikle videolardan fotoğraflara ve hatta arkadaşlarınızın atacağı maillere kadar silinmesini istemediğiniz birçok dökümana mail adresiniz sayesinde bulunduğunuz her yerden, her zaman ulaşabilirsiniz. Telefonlarınız da fazladan yer kaplamasını istemediğiniz bu dökümanları ister taslaklara kaydederek yalnızca kendiniz görebilir, isterseniz de yakınlarınızın göndereceği mailler ile yine depolama özelliğine kavuşmuş olursunuz.Tarihi ne olursa olsun, silinmeden gönül rahatlığıyla saklayacağınız bu özellik sayesinde verilerinizin kaybolma riski ortadan kalkacaktır.

E-postalarınız, fotoğraf albümleriniz ve her türlü verileri barındıran dökümanlarınız için yüksek kapasitede depolama hizmeti sunan Gmail hesaplarınızı kullanabilirsiniz.Eğer Gmail’in böyle bir özelliği olduğunu yeni öğreniyorsanız ve buna ihtiyacınızın olduğunu düşünüyorsanız hemen adres çubuklarınıza gmail ile ilgili sayfaları yazarak, buradan bulacağınız form sayesinde adres oluşturabilirsiniz.

Email adresi açmak için en güvenilir ve pratik servislerden olan Gmail’i tercih edebilirsiniz.Ücretsiz ve yüksek kapasitede depolama hizmetinin yanında, Google imzalı tüm uygulamaları da tek adresten kontrol etme kolaylığı sağlayan Gmail ile mail göndermek ve almak adına aklınıza gelen her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Elinizdeki derslerle, işlerle veya kişisel albümleriniz le ilgili her türlü veriyi yedeklemek, paylaşmak, depolamak ve çevrim içi olarak taslaklarda tutmak için hemen Gmail adresine sahip olun.Tek yapmanız gereken birkaç tık ile kişisel bilgilerinize dair detayları kullanarak, kendinize özel bir kullanıcı adını belirlemektir. Yine yalnızca sizin bilmeniz gereken şifrelerinizi de belirledikten sonra, internete bağlı her türlü cihazdan kullanabileceğiniz, yönetebileceğiniz ve ayarlarını düzenleyebileceğiniz bir mail adresine sahip olacaksınız.

Gmail’in depolama adına beğenilerinize sunduğu çeşitli servislerinin nasıl kullanılacağına dair detaylı bilgileri öğrenmek için kendi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Çevrim içi olarak depolama, görüşme yapma ve mail okumak gibi hizmetlerden yararlanmak için hiç vakit kaybetmeyin.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{caresu19}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir