Kuysoft Api Desteği Hizmeti Veriyor!

Mobil igar
sponsorlu reklam

Kuysoft Bilişim teknoloji firmalarına yapacakları entegrasyonlrda api desteği hizmeti de vermektedir. Türkiye’nin küçük ve orta ölçekli işletmelere hizmet veren yazılım firması Kuysoft Snapchat gibi büyük cep telefonu uygulamalarından Paypal gibi ödeme sistemlerine ve de 3d secure sislemlerine ve edevlet entegrasyonlarına kadar bir çok konuda api desteği vermektedir.


Snapcahat’e Gerçeklik Güncellemesi
Snapchat’e Gerçeklik Güncellemesi Popüler mobil uygulama Snapchat, birçok yenilik ve bir dizi hata düzeltmesi içeren yeni güncellemesini yayınladı. Snapchat, yayınladığı yeni güncellemede artırılmış gerçeklik odağındaki filtrelerini kullanıma sundu.

World Lenses adını alan yeni filtreler, gerçek dünya üzerine dijital ses, görüntü ve grafikler eklenmesini sağlarken odak nokta Snapchat kullanıcılarının etraflarıyla daha yoğun etkileşimli yayınlar paylaşmaları. World Lenses ile birlikte farklı temalı ortamlar söz konusu oluyor.

Kar yağışı gibi öğeler, ağızdan gökkuşağı çıkması gibi ilginç öğeler kullanıma sunuluyor. Gerçek zamanlı videolardaki bu ek öğelerin, Snapchat deneyimini daha ileri noktaya taşıyacağı belirtiliyor. Öte yandan Snapchat’in geçtiğimiz aylarda duyurduğu Spectacles adlı akıllı gözlüğü için de bir adet butonun uygulamaya entegre edildiği gözden kaçmadı. Bu özelliğin, Spectacles’in satışlarına kısa süre sonra başlanacağı işaret ettiği açık.

Uygulama arayüzünde küçük değişiklikler var. Ayrıca Snapchat hikayesine basılı tutup başkalarına gönderme gibi yeni özellikler de öne çıkanlar arasında. İlk aşamada iOS için yayınlanan yeni güncellemenin kısa süre sonra Android’e de gelmesi bekleniyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{igar}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir