Google’dan Yeni Online Dergi

Google igar
sponsorlu reklam

Google’dan Yeni Online Dergi

Google dünyanın en büyük sanal şirketidir ve aynı zamanda internetin itiraz edilemez tek büyüğüdür. Google her türlü girişimin içerisinde bulunmaktadır ve bu girişimlerden de çekinmez. Özellikle internet ve teknoloji alanında sürekli olarak yeni çalışmalar yapan google bu alandaki hegemonyasını da sürdürmektedir. İnternette bugüne kadar hiçbir arama motoru google arama motoruna rakip olamamıştır. Bu sebeple google internetin tek devi olarak her zaman kalmıştır. Google şirketinin yeni işlerinden biri olan e-dergi de kısa süre önce yayımlanmıştır. 68 sayfalık olarak yayımlanan dergide teknoloji ve internet hakkında serbest yazılar bulunmaktadır.

Google Play Store Gazetelik

Google play uygulamaları son derece gerekli ve insanlara yararlı olarak tasarlanmaktadır. Mağazaya son eklenen gazetelik bunlardan biridir. Bu uygulama sayesinde istediğiniz her gazeteye ait haberleri okumanız mümkün olmaktadır. Ayrıca bu hizmet tamamen ücretsizdir. Bu sebeple bu hizmete ulaşmak için para ödemeniz gerekmeyecektir.

Google Arama Motoru ve Özellikleri

Google arama motoru internetin ilk çıktığı günden bu güne sanal dünyada en çok tercih edilen arama motoru olmuştur ve bu durum hiçbir zaman değişmeyecektir. Bunun sebebi google şirketinin sürekli olarak kendini yenilemesi ve benzeri olmayan uygulama ya da çalışmaları hayata geçirmesidir. Bu çalışmalar sayesinde google arama motorları her zaman için en başta yer almıştır. Sizler de sitenize daha fazla takipçi çekmek istiyorsanız google kurallarına göre çalışmalar yapmanız gerekir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{igar}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir