Webrazzi Store Teknoloji Online Mağazası Açıldı

E Ticaret Çağkan Sezgin
sponsorlu reklam

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte geçtiğimiz günlerde resmi olarak hizmete başlayan bir sistem durumunda olan Webrazzi Store ile alakalı olarak bilgiler paylaşacağız. Webrazzi, bildiğiniz gibi yıllardır ülkemizin en çok ziyaretçiye sahip online teknoloji web sitelerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Zaman içerisinde aldığı teşvik yatırımları ile birlikte sürekli büyüyen ve kendisini geliştiren şirket, bizim dahi aklımıza gelmeyecek bir girişim ile birlikte insanlara çok farklı bir alanda hizmet sunma yoluna gitti. Bundan böyle online platformun yeni bir teknoloji alışveriş sitesi var. Şirket çok ciddi bir yapılanma ile birlikte yeni bir e-ticaret projesini geçtiğimiz günlerde resmi olarak yayına aldı ve gündeme oturdu.

Webrazzi Store nedir? Türkiye’nin en büyük teknoloji haberleri sitelerinden birisi olan Webrazzi markasının teknoloji ürünleri satmak üzerine kurmuş olduğu e-ticaret projesinin adıdır. Web sitesi hali hazırda yayın hayatına başlamıştır. Yeni açılmasına rağmen içerisinde hali hazırda ilginizi çekebilecek son derece harika ve aradığınız ürünler yer alıyor. Her kategori için ürünler koyan ve her telden fiyat seçeneklerini sizlere sunan sistem, yakın bir zaman dilimi içerisinde teknoloji alışverişlerinin tek firması haline gelebilme amacı içerisinde. Son derece sade ve bir o kadar da şık tasarıma sahip olan web sitesi içerisinde ihtiyacınız olan tüm ürünler sizlere sunulduğu gibi aldığınız ürünler AYNI GÜN KARGO imkanı ile bizzat şirketin mağazasından sizlere gelmek üzere yola çıkarılıyor.

Webrazzi sanal mağazası sayesinde her türlü ürünü bizzat üretici garantili bir şekilde satın alabilecek ve kapınıza kadar getirtebilme şansına da sahip olabileceğinizi net bir şekilde söyleyebiliriz. Sadece aksesuar ve aparatlar değil, akıllı telefonlar ve hatta tablet bilgisayarlara varana kadar birçok kaliteli markanın her türlü ürününü sorunsuz bir şekilde satın alabilme şansına da sahip olacaksınız. Kısacası son dönemlerin en ciddi e-ticaret girişimlerinden birisi olup yılların vermiş olduğu güveni sizlere en iyi şekilde sunma yoluna gidecekler. Web sitesinden ilk olarak alışveriş yapan okuyucularımız var ise konularımızın altından yorumlarınızı bizlere iletirler ise diğer kullanıcılarımız da bu anlamda net bir şekilde bilgi sahibi olabileceklerdir.

Yakın zaman içerisinde sizlere sistem ile alakalı olarak kampanya haberlerini sunmaya ve fikir edinmenizi sağlamaya da devam edeceğiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağkan Sezgin {Çağkan Sezgin}

Yazarımız, 1997 yılından bu yana aktif olarak Web Tasarım, Web Yazılım ve SEO Uzmanlığı görevlerini yürütmektedir. Boş zamanlarını değerlendirmek için web sitelerine içerikler yazar. Deneyimlerini aktarır. Aynı zamanda tam bir TEKNOLOJİ GURUSU olarak nitelendirilebilir. Artık sitemiz için sizleri aydınlatmaya devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir