Harika Kurumsal Firma Scripti

Ücretsiz PHP Scriptler berkan
sponsorlu reklam

Merakla beklenen, piyasa da çok aranan ama az bulunan kurumsal firma scripti karşınız da…

Genel olarak özelliklerimizi sıralamak gerekirse;
– Sayfa Yönetimi
– Ürün Yönetimi
– Galeri Yönetimi
– Blog Yönetimi
– 6 adet renk seçeneği
ve diğer tüm özellikleri ile sizlere hizmet vermek için hazır.

Güncelleme (03.02.2015) : Genel kodlama gözden geçirildi. Tek tırnak sorunu için gerekli eklemeler yapıldı. Gereksiz ve fazlalık kodlar kaldırılarak stabil hale getirildi. Script içerisinde güvenlik açığı oluşturan alanlar da gerekli düzenlemeler yapılarak açıklar kapatıldı.

Kurulumu :

İndirdiğiniz dosyaları rar’dan çıkartıp siteniz’e ftp yoluyla bağlanarak dosyaları www(linux, cpanel), httpdocs(windows, plesk) klasörünün içine atıyoruz. (SQL dosyası hariç) Upload işlemini tamamlandıktan sonra sitenizin cpanel, plesk paneline bağlanıp veritabanı oluşturuyoruz.
(nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız lütfen google’dan araştırın.)

Veritabanımızı oluşturduktan sonra oluşturduğumuz veritabanının phpMyAdmin’nine (veritabanı yönetim paneli) giriş yapıyoruz. İndirdiğiniz dosyalar arasında veritabani.sql.gz adında ki dosyayı veritabanı yönetim panelinde üst menü de bulunan İçe Aktar işlemini kullanarak dosyayı seçip diğer görünen seçenekler de bir değişiklik yapmadan hemen altında ki butona basarak veritabanı tablolarımızı oluşturuyoruz. En son işlemimiz ise dosyaların içinde bulunan config.php adlı dosyayı not defteri veya benzeri programlardan biriyle açıyoruz. (dosya içinde neyin nereye yazılması gerektiği açıklama satırlarıyla belirtilmiştir.) Dosyamızı kaydettikten sonra tekrar ftp’den değişiklik yaptığımız dosyamızı upload ediyoruz.

Tebrikler sorunsuz bir şekilde script’i kurdunuz.

Önemli Not : Yukarı da yazan kurulum işlemlerini uyguladığınız halde siteniz açılmıyor, hata mesajları veriyor yada farklı bir durum meydana geliyor ise önce bu durum ile ilgili google’da araştırma yapmanız gerekmektedir. Hosting sağlayıcınızla yada bilen biriyle iletişime geçip kendisinden scripti kurmasını istemelisiniz. Bu iki şıkkı değerlendirmenize rağmen hala bir sonuca ulaşamadıysanız ve indirdiğiniz script’in hatalı yada bozuk olduğunu düşünüyorsanız iletişim sayfasını kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Yönetici Paneli Bilgileri

Kullanıcı Adı : admin Şifre : admin

demo

indir

Sosyal Ağlarda Paylaş

berkan çevik {berkan}

“Harika Kurumsal Firma Scripti” üzerine 2 yorum

 1. Şenol dedi ki:

  selamun aleyküm Admin öncelikle paylaşımın için teşekkür ederim fakat yönetim paneline girilmiyor kullanıcı adını ve şifreyi doğru yazmamıza rağmen scriptte sorun var script kurulduğunda kullanıcı adı admin şifre 21232f297a57a5a743894a0e4a801fc3 giriyorum Kullanıcı Adı yada Şifre Hatalı! diyor sql dosyasından şifreyi kendim belirliyorum yine aynı hatayı veriyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba yönetici paneline Yönetici Adı : admin — Şifreside : admin

   bu şekilde giremiyorsanız. haber verin. saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir