Çoklu Ürün Satış Sitesi PHP Scripti indir

Ücretsiz PHP Scriptler berkan
sponsorlu reklam

Tek Ürün Satış scripti’den sonra sürekli istenen bir script olan e-ticaret benzeri ama onun çok çok sade hali karşınız da.

Çoklu ürün scriptin de adından da anlaşılacağı gibi birden fazla ürünü ekleyip sergileyebilir, ürünlerinizin satılmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Script Özellikleri;

– Kategori Sistemi
– Sepet Sistemi
– Satın Alma Formu
– İletişim Formu

Kurulumu ;

İndirdiğiniz dosyaları rar’dan çıkartıp siteniz’e ftp yoluyla bağlanarak dosyaları www(linux, cpanel), httpdocs(windows, plesk) klasörünün içine atıyoruz. (SQL dosyası hariç) Upload işlemini tamamlandıktan sonra sitenizin cpanel, plesk paneline bağlanıp veritabanı oluşturuyoruz.
(nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız lütfen google’dan araştırın.)

Veritabanımızı oluşturduktan sonra oluşturduğumuz veritabanının phpMyAdmin’nine (veritabanı yönetim paneli) giriş yapıyoruz. İndirdiğiniz dosyalar arasında veritabani.sql.gz adında ki dosyayı veritabanı yönetim panelinde üst menü de bulunan İçe Aktar işlemini kullanarak dosyayı seçip diğer görünen seçenekler de bir değişiklik yapmadan hemen altında ki butona basarak veritabanı tablolarımızı oluşturuyoruz. En son işlemimiz ise dosyaların içinde bulunan config.php adlı dosyayı not defteri veya benzeri programlardan biriyle açıyoruz. (dosya içinde neyin nereye yazılması gerektiği açıklama satırlarıyla belirtilmiştir.)Dosyamızı kaydettikten sonra tekrar ftp’den değişiklik yaptığımız dosyamızı upload ediyoruz.

Tebrikler sorunsuz bir şekilde script’i kurdunuz.

Önemli Not : Yukarı da yazan kurulum işlemlerini uyguladığınız halde siteniz açılmıyor, hata mesajları veriyor yada farklı bir durum meydana geliyor ise önce bu durum ile ilgili google’da araştırma yapmanız gerekmektedir. Hosting sağlayıcınızla yada bilen biriyle iletişime geçip kendisinden scripti kurmasını istemelisiniz. Bu iki şıkkı değerlendirmenize rağmen hala bir sonuca ulaşamadıysanız ve indirdiğiniz script’in hatalı yada bozuk olduğunu düşünüyorsanız iletişim sayfasını kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcı Adı : admin Şifre : admin

demo

indir

 

Duyuru Site Kapandığı için Script linki kırıkdır. indirmeye çalışmayınız script sitemizde yokdur. Diğer Scriptlere Göz Atmak için :   Php Scriptler  sayfamıza göz atınız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

berkan çevik {berkan}

“Çoklu Ürün Satış Sitesi PHP Scripti indir” üzerine 3 yorum

 1. hakan dedi ki:

  link hatalı demo ve indirme linki yenilermisiniz..

  1. admin dedi ki:

   Paylaşan arkadaş scripti kaldırmış. Bizdede olmadığı için link yenileyemiyoruz. İndirmeyiniz.

 2. Dima dedi ki:

  Link ölü demo adreside ekleyen arkadaş yenilerse çok makbule geçer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir